Przewiń do artykułu

Nowe funkcjonalności w Rankingu Pro Quality 2015

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

Ranking Pro Quality 2015 zyskał kolejną możliwość porównywania właściwości użytkowych konstrukcji okiennych. Zakładka „Wyszukaj konstrukcję” pozwala na bezpośrednie porównywanie właściwości użytkowych konkretnych konstrukcji okiennych bez potrzeby wcześniejszego odwoływania się do marki producenta. Po wejściu w „zakładkę”, klikasz sobie na ikonę dajmy na to drzwi balkonowych z ruchomym słupkiem, uruchamiasz funkcję wyszukaj i hop… na ekranie pokazuje się aż 28 różnych produktów, balkonów z ruchomym słupkiem opisanych w Rankingu. Szybko, łatwo, bezboleśnie. Zawodowcom życzymy miłej zabawy i pożytecznych wniosków, nabywcom okien udanych zakupów. Teraz już nie powinni skarżyć się, że nie wiedzieli. Mogą wiedzieć o ile chcą wiedzieć.

Wiele wskazuje, że wielu chce czym jesteśmy mile zaskoczeni. Raptem przez pół miesiąca Ranking Pro Quality dorobił się 20.000 odsłon, a produkty firmy najczęściej odwiedzanej obejrzało prawie 1.500 czytelników. Jeżeli to odsłanianie przełoży się na zakupy to aż żal, że nie pomyśleliśmy o prowizji od sprzedaży. To oczywiście żart, ale nie ukrywamy satysfakcji, że nowy Ranking cieszy się powodzeniem, bo to oznacza tylko dwie rzeczy. Po pierwsze, pomysł nie był chybiony i jest faktyczne zapotrzebowanie na jasną, rzetelną informację o wartości użytkowej okien i drzwi balkonowych z PVC-U. Po drugie, do świadomości rynku przebija się, (wreszcie), rola i znaczenie właściwości użytkowych okien i drzwi balkonowych jako znaczącego kryterium wyboru, a od lat robiliśmy wiele, by tak właśnie było.

To jeszcze nie koniec rankingowych nowinek. Dzięki sugestiom czytelników na początku listopada przybędzie Rankingowi kolejna przydatna funkcjonalność, czyli sieci sprzedaży. Prosta informacja, dobry produkt kupisz tu, a tu wydaje się być całkiem na miejscu. W związku z tym każdy sprzedawca zainteresowany ujawnieniem swojego związku z konkretnym producentem i produktami może do nas napisać lub zatelefonować w celu umieszczenia swojej marki na mapie sieci sprzedaży Rankingu Pro Quality 2015. Zapraszamy!

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?