Przewiń do artykułu

Sieci sprzedaży w Rankingu Pro Quality 2015

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

Na życzenie czytelników, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Rankingowi Pro Quality przybyła właśnie kolejna istotna funkcjonalność – sieci sprzedaży. Teraz informacja płynąca z tabel zdaje się być już kompletna. Okna takiej to a takiej firmy, o takich to a takich właściwościach użytkowych, kupisz tu a tu.

O ile marki producentów znajdują się w Rankingu tylko z racji tego, że wytwarzają okna z PVC o tyle stworzenie sieci sprzedaży dla danej marki, czy produktu pozostawiamy już wyłącznie w rękach sprzedawców. Kto chce pokazać swój związek z marką producenta albo produktem może dopisać się do sieci sprzedaży. Aby znaleźć się w sieci sprzedaży Rankingu Pro Quality potrzebna jest… decyzja i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Sieć sprzedaży w Rankingu Pro Quality
Sieć sprzedaży w Rankingu Pro Quality

Czy warto ujawnić dane adresowe i kontaktować się z potencjalnymi nabywcami poprzez sieci sprzedaży w Rankingu Pro Quality? Ocena korzyści nie zależy od nas. Możemy tylko powiedzieć, że statystyki Google Analytics wskazują, że w pierwszym miesiącu funkcjonowania nowego Rankingu marka i produkty firmy najczęściej wywoływanej przez czytelników dorobiły się ponad 2.300 odsłon, drugiej w kolejności 1.800 odsłon, trzeciej 800 odsłon. Dale Carnegie lata temu rzekł: Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie”. Coś w tym jest!

Co oznaczają pinezki i gwiazdki na mapie? Pinezki to lokalizacje firm handlowych. Gwiazdki oznaczają lokalizację firm uczestniczących w Programie Rekomendacji Technicznych Pro Quality Oknotest.pl. Oznaczenia „pinezkowe” przybierają dwie formy; standardową i pełną. W formie standardowej prezentowane są wyłącznie dane adresowe firmy handlowej. Wpis w formie pełnej zawiera od razu formularz kontaktowy. Więcej informacji na ten temat znajduje się przy formularzu zgłoszeniowym.

„Pinezki” sieci sprzedaży w Rankingu Pro Quality będą monitorowane przez statystyki Google Analytics. Na życzenie firmy posiadającej „Pinezkę”, raz na 6 miesięcy możemy przesyłać informację o ilości odsłon.

Zapraszamy firmy handlowe do kontaktu z nabywcami okien poprzez sieci sprzedaży w Rankingu Pro Quality.

OKNOTEST.PL

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?