Okna AdamS w nowej technologii

Rok 2018 firma AdamS powitała z rozmachem oraz widocznymi zmianami w technologii produkcyjnej okien. Zmiany oczywiście pozytywne, uwarunkowane wprowadzeniem nowatorskiej produkcji V-Perfect w metodzie łączenia profili.

Jesienią 2017 firma AdamS zakupiła trzy roboty drugiej generacji. Zostały wyposażone m.in. w  szczególny system do zaokrąglenia powierzchni zewnętrznych o przeróżnych kształtach i automatyczne stemple formujące. – Zawsze inwestowaliśmy w innowacyjność, więc i tym razem wybraliśmy najlepsze na rynku rozwiązanie: V-PERFECT – mówią przedstawiciele AdamS.

V-Perfect, nowoczesna technologia, opiera się na zgrzewaniu profili umożliwiających ich dokładne zespolenie bez przymusu użycia oczyszczarki do naroży. W efekcie uzyskujemy wyjątkowe bezwypływkowe łączenia profili, wręcz niewidoczne gołym okiem.

Jakie są różnice?

W tradycyjnym procesie zespalania profili na styku połączeń pojawia się większy lub mniejszy rowek. To czasochłonny sposób ze względu na proces obróbki łączonego miejsca - frezowania, oczyszczania, a czasem i zamalowywania miejsca łączenia. Wszystko to dla uzyskania najlepszego efektu. Proces ten jest bardzo popularny na rynku polskim - stosuje się go w większości okien.

Firma AdamS postanowiła absolutnie zrewolucjonizować tę technikę. Opatentowane rozwiązanie V-Perfect to sposób, by okna wyglądały jeszcze lepiej. Zaczynając w 2018, stolarka PVC w systemach Ideal 8000, Veka SL82, Passiv-line Ultra oraz Passiv-line Plus wykonywana będzie w rewolucyjnej bezwypłykowej technologii “V-Perfect”.

Zobaczcie jak teraz wyglądać będą okna AdamS!

AdamS V-Perfect Okna
AdamS V-Perfect Okna

Technologia V-Perfect to dla stolarki okiennej możliwość zgrzewania dowolnych kształtów profili oraz kolorów i rodzajów zastosowanych oklein. Wprowadzenie wspomnianej metody to moment przełomowy w zakresie oczyszczania i zgrzewania profili PVC. Uzyskujemy absolutnie płaską powierzchnię zgrzewu od strony okleiny, a od strony nieokleinowej dostajemy na powierzchni zgrzewu wyciśnięty rowek w typie V.

Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?