Największe drzwi przesuwne HS w Polsce

Któż z nas nie chciałby mieć możliwości bezpośredniego poczucia obcowania z natura będąc we własnym domu? Któż z nas nie chciałby mieć możliwości otwierania ogromnych drzwi przesuwnych i wychodzenia gołą stopą do ogródka? Nowoczesne trendy architektoniczne oraz potrzeby inwestorów wyznaczają zapotrzebowanie na stolarkę wielkogabarytową. Coraz częściej ich wyborem stają się również drzwi przesuwne w dużych rozmiarach.

Produkcja tego typu stolarki w szczególności polegająca na zastosowaniu wielkich gabarytów wymaga dużej precyzji oraz doświadczenia. Co więcej, montowanie aluminiowych drzwi przesuwnych typu HS w standardowych rozmiarach czasami bywa już nie lada wyzwaniem, cho by z uwagi na usytuowanie danego otworu. Zatem łatwo się domyśli , że trudność związana z produkcją ślusarki, jak i jej zamontowania wzrasta z każdym centymetrem konstrukcji. Czy znajdziemy zatem firmę, która sprosta tak wysokim wymaganiom?

Warszawski oddział fabryczny „Galeria Amberline Warszawa” dowodzi, że wszystko jest możliwe. Z powodzeniem realizuje już od lat tak wymagające inwestycje. Kluczem jest posiadanie wysokiego poziomu doświadczenia oraz umiejętności. Jedna z ich ostatnich realizacji tego typu to konstrukcja trzytorowego aluminiowego okna HS, mierząca 9,5 m długości i aż prawie 3 m wysokości.

Dzięki precyzji wykonania producenta stolarki „Amberline” oraz zręczności montażystów ich oddziału fabrycznego możemy podziwiać z jaką lekkością porusza się największy HS w Polsce!

Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?