KAEMDE promocja z montażowym bonusem

KAEMDE, firma specjalizująca się w produkcji stolarki aluminiowej rozpoczęła w styczniu 2019 roku akcję promocyjną, adresowaną do konsumentów zainteresowanych zakupem aluminiowych okien i drzwi oraz do wszystkich salonów sprzedaży zajmujących się dystrybucją konstrukcji z aluminium.

Akcja promocyjna będzie kontynuowana do dnia 28.02.2019

Każdy konsument lub sprzedawca, który odwiedzi stronę internetową stolarka-aluminiowa.com, wpisze swoje dane kontaktowe i rozwinie hasło: 

„Z okazji Twoich okien i drzwi...” 

otrzyma promocyjny voucher uprawniający do 5% rabatu na stolarkę aluminiową marki KAEMDE oraz zostanie przekierowany do właściwego działu firmy KAEMDE albo odpowiedniego salonu sprzedaży współpracującego z KAEMDE. Jednocześnie informujemy, że wraz ze startem styczniowej promocji uruchamiamy oryginalny program wsparcia montażowego.

Każdy z salonów sprzedaży, który weźmie udział w promocji oraz każdy z partnerów handlowych firmy KAEMDE może skorzystać z usług oraz montażowego wsparcia profesjonalnej ekipy montażowej wyszkolonej i wyposażonej przez firmę KAEMDE. Zapraszamy do korzystania z promocji z montażowym bonusem. Szczegóły promocji dostępne na stronie stolarka-aluminiowa.com

Zapytaj bezpośrednio o promocję:

Marcin Golis +48 502 331 644  marcin@kaemde.com
Michał Krzyżelewski → +48 508 512 773 → michal@kaemde.com

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?