Praca w Team-Plast

W zawiązku z dynamicznym rozwojem, firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., uznany producent stolarki PVC i Aluminiowej z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 40 km od Wrocławia), poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych partnerów handlowych na wyznaczonym terenie
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy
  • Praca w oparciu o plany sprzedażowe
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie branżowe – warunek konieczny, (najlepiej w systemach Veka i Gealan)
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office zwłaszcza Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana

Z naszej strony zapewniamy:

  •  pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje
  •  stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  •  pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  •  niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy - obecnie flota VW
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Technolog Aluminium

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne
  • doświadczenie w branży okiennej, znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej
  • dokładność, punktualność, odpowiedzialność, systematyczność,precyzja oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dobra organizacja pracy

Zadania:

  • tworzenie i opracowanie dokumentacji wykonawczej
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji aluminiowych
  • bezpośredni nadzór na procesami produkcyjnymi stolarki aluminiowej
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

Oferujemy:

  • pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki:

  • Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze realizacji bieżących zadań
  • Poszukiwanie nowych partnerów handlowych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy, opracowywanie i tłumaczenie zleceń
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów i ich tłumaczenie

  • Biegła znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w biurze obsługi
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Systematyczne szkolenia w pierwszym miesiącu pracy i czasie późniejszym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem, prosimy przesłać na adres: kadry@teamplast.pl

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883) Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Team-Plast Sp. z o.o.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?