TEAMPLAST zaprasza na targi BUDMA 2018

W imieniu firmy TEAM-PLAST Sp. z o.o. zapraszam serdecznie wszystkich inwestorów, architektów i partnerów do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów budownictwa BUDMA 2018. Będziemy Państwa oczekiwać w pawilonie nr 5, stoisko nr 62, gdzie z największą przyjemnością zaprezentujemy najnowocześniejsze wyroby i rozwiązania techniczne z naszej oferty, w tym okno TEAM ICON nagrodzone Złotym Medalem BUDMA 2018.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, uhonorował okno „TEAM ICON” wyprodukowane przez TEAMPLAST Sp. z o.o. Złotym Medalem BUDMA 2018.

Okno Team Icon nagrodzone Złotym Medalem na targach BUDMA 2018
Okno Team Icon nagrodzone Złotym Medalem na targach BUDMA 2018
Złoty Medal BUDMA 2018
Złoty Medal BUDMA 2018

„TEAM ICON” – to linia okien zaprojektowana z myślą o nabywcach, którzy na równi z techniczną doskonałością cenią sobie użyteczność rzeczy oraz wysublimowany styl wzornictwa przemysłowego. Unikalna i zjawiskowa uroda naturalnych barw powłok akrylowych oraz eksponująca szkło prosta linia geometrycznych przekrojów zrywają z tradycją, śmiało nawiązując do dzieł epoki kubizmu. TEAM ICON, to wyjątkowe okna, w których zawarto wymierne korzyści ekonomiczne, jak i emocje piękna. Współczesna ikona stylu."

Justyna Nowicka

Prezes Zarządu
TEAM-PLAST Sp. z o.o.

Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”