Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality

Pro Quality to ceniony w branży stolarki otworowej ranking publikowany w serwisie oknotest.pl – autora inicjatywy. Zestawienie przygotowywane jest na podstawie informacji dotyczących właściwościach użytkowych okien i drzwi balkonowych deklarowanych przez producentów na podstawie świadectw z badań przeprowadzanych w jednostkach notyfikowanych. Zweryfikowane laboratoryjnie dane techniczne pozwalają Inwestorom porównać ze sobą różne systemy okienne i ocenić, czy wykonane w nich konstrukcje spełnią ich oczekiwania.

Vetrex nieprzerwanie zajmuje najlepsze pozycje w klasyfikacji. Aktualnie, po raz kolejny zdobył złoty medal i stanął na najwyższym miejscu na podium. Ranking jest inicjatywą w pełni konsumencką. Dzięki niej Inwestorzy mogą w prosty sposób zweryfikować najważniejsze właściwości użytkowe stolarki danego producenta, takie jak: przenikalność cieplna, izolacyjność akustyczna, wodoszczelność, czy odporność na włamanie. Uczestniczymy w niej od samego początku, bo naszą dewizą jest, by deklaracje dotyczące naszych produktów potwierdzać badaniami – tłumaczy Marcin Tomczyński, z-ca dyrektora ds. technicznych i rozwoju w Vetrex.

Na pełną ocenę oferty w rankingu składa się również punktacja uzyskana w części handlowej, wskazująca na dostępność na stronie internetowej producenta ważnych informacji takich jak: raporty z badań, terminy i warunki udzielanych gwarancji, czy zalecenia dotyczące montażu.

Przeprowadzone testy dowodzą, że parametry użytkowe produktów Vetrex przekraczają standardowe wymagania określone w normach budowlanych, oferując Nabywcom wysoką jakość i komfort użytkowania stolarki, a pierwsze miejsce w rankingu potwierdza, że Vetrex jest wiarygodnym producentem, któremu warto zaufać.

Ze szczegółowymi informacjami na temat produktów Vetrex, w tym także z raportami z badań technicznych, zapoznać się można na stronie producenta lub w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.

Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”