Przewiń do artykułu
Artykuły tematyczne

Artykuły są sortowane alfabetycznie według porządku A-Z. Jeżeli nie możesz odszukać interesującej Cię treści w spisie treści skorzystaj z wyszukiwarki treści.

Zamknij spis treści

Budma 2013

30 stycznia był drugim dniem targów BUDMA. W oknach PVC jest różnorodnie, a nawet ciekawie. Ilość wystawców w sam raz. Pełen przekrój aktualnej oferty rynkowej. Wreszcie drgnęło w montażu. Są wszyscy najważniejsi! Zwiedzający dopisali. Na stoiskach momentami tłok i atmosfera poważnego targowania. W kuluarach dyskusje. Zauważyliśmy również zadziwiającą wpadkę, której poświęcimy więcej miejsca w odrębnym materiale.

Budma dla nieobecnych

Niektórzy wolą targi w Monachium lub Norymberdze. Przy nich BUDMA za duża nie jest, to fakt. Jednak zawsze powtarzamy, że nasi inwestorzy też mają prawo zapoznawać się z okiennymi nowościami zanim te zdążą się zestarzeć. Eksport jest ważny, ale o swoich zapominać nie wypada! Dla wszystkich, którzy w tym roku nie będą na targach przygotowaliśmy krótką fotorelację. Warto wiedzieć co nas omija, czyż nie tak? Na początek okienny zakątek. Hala nr 5.

Kto chciałby jednak chociaż przez chwilę poczuć atmosferę BUDMY i posłuchać jej rytmu może teraz obejrzeć krótki film i spojrzeć na halę nr 5 „z lotu ptaka”.

Okna PVC – reprezentacja

Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony okienną reprezentację przedstawimy w porządku alfabetycznym.

Kto obejrzał zdjęcia już wie, że reprezentacja branży okien PVC chociaż nie tak liczna jak mogłaby i powinna być wygląda całkiem okazale. Nie było żadnej przesady w tym co napisaliśmy, że każdy z zainteresowanych oknami może znaleźć tu coś dla siebie. Można wybierać pomiędzy lekko omszałymi już ze starości pięciokomorówkami, a najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Nie będziemy opisywać w szczegółach zawartości poszczególnych stoisk, bo mnogość propozycji jest tak wielka, że zanudzilibyśmy czytelników na amen tymi wszystkimi parametrami i technologicznymi niuansami. BUDMA trwa do piątkowego popołudnia. Kto nabrał apetytu zawsze może się jeszcze skusić i przyjechać. Pogoda dopisuje, śniegi zeszły, a Poznań chociaż rozkopany do imentu zawsze chętnie powita gości. Komu zaś w żaden sposób przyjechać się nie uda może odbyć razem z nami krótki spacer po niektórych ekspozycjach. Zawsze lepsze to, niż nic.

Witaj w Internormie

Drutex Iglo w iglo

Vetrex Premium

Dobroplast i jego plony

Nexbau debiut bez tremy

Wsparcie montażowe

Nawet najlepsze okno póki nie zostanie zamontowane jest jedynie rzeczą bez większego znaczenia. Miniony rok upływał branży pod znakiem budowania klimatu i propagowaniu zasad prawidłowego montażu okien. Jedni o nim mówią, że ciepły inni, że warstwowy. Dla nas są tylko dwa rodzaje montażu okien. Prawidłowy i nieprawidłowy. Tegoroczna BUDMA jak na zawołanie oferuje rewelacyjny pokaz materiałów do prawidłowego wykonania robót montażowych. Są naprawdę poważni gracze!

Jest stoisko SFS intec. To ci od konsoli JB-D. Jest Tremco illbruck - pokazuje MOWO na stoiskach Internormu i Vetrexu. Jest Hanno, IsoChemie, AiB. Tylko przyjeżdżać, dyskutować, patrzeć i uczyć się jak to się robi w Europie.

Światełko w tunelu

Powiadają, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Budownictwo przeżywa trudne chwile. Może właśnie dlatego jest to dobry czas, by przyjrzeć się bliżej technice okiennej i technologiom montażu. W trudnych czasach nie powinno trwonić się czasu i pieniędzy na byle co i byle jak. Szybko i źle wydane pieniądze w przyszłości zysku nie przyniosą. Jesteśmy przekonani, że Ci którzy zainwestowali w tegoroczną BUDMĘ, zarówno wystawcy jak i zwiedzający, na pewno nie stracą.

OKNOTEST.PL

Więcej produktów Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”