Przewiń do artykułu

Okfens – serwis gwarancyjny po likwidacji

Firmy produkujące okna powstają, trwają, upadają lub są likwidowane. Tak to na rynku bywa, a przyczyny są przeróżne. W ostatnich dwóch latach, wszystkiemu winny jest... Kryzys. Niech będzie, że to on. Dla klientów upadających lub likwidowanych firm mniej ważna jest przyczyna zdarzenia, a bardziej jej skutek jakim jest zazwyczaj kłopot z opieką gwarancyjną. W roku 2009, najbardziej spektakularnym wydarzeniem na rynku okien PVC, była decyzja grupy Saint-Gobain o likwidacji należącej do niej marki OKFENS. Pisaliśmy o tym w artykule „OKFENS Czeladź – likwidacja legendy” . W ostatnim czasie odbieramy wiele telefonów i maili od czytelników, a zarazem klientów Okfensu, z pytaniem: „Kto przejął opiekę serwisową nad wyrobami, dla których nie upłynął jeszcze termin udzielonej gwarancji jakości?”.

Serwis gwarancyjny Okfens Czeladź
Serwis gwarancyjny Okfens Czeladź

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z przedstawicielami Saint-Gobain, uzyskując od Pana Piotra Bukowskiego – likwidatora firmy Okfens informację, że odpowiednia informacja dla klientów o sprawowanych usługach gwarancyjnych znajduje się na ciągle jeszcze aktywnej stronie internetowej pod adresem: www.okfens.com.pl

W związku z tym, że jest ona podawana w formie banera pop up i nie wszystkie przeglądarki dają sobie z nią radę, poniżej przedstawiamy ją w bardziej dostępny sposób.

OKNOTEST.PL

Więcej produktów Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”