Filmy

Jedno zdjęcie, jeden kadr filmu potrafią więcej powiedzieć o oknach i prawidłowym montażu niż setki słów. Tworzymy relacje filmowe na placach budowy, w laboratoriach albo podczas ciekawych wydarzeń w świecie okien i drzwi balkonowych. W każdym znajdziecie ważną informację albo rozwiązanie konkretnego problemu. Zapraszamy do kina Oknotest.pl.

Montaż okien Soudal. Test powłok uszczelniających Soudal.

08.05.2019 / Filmy

Montaż okien z wykorzystaniem powłok uszczelniających Soudal Soudatight Hybrid i Soudatight LQ. Montaż okien wykonała firma Bema-Res z Rzeszowa. Przeprowadzono również 2 badania szczelności montażu.

Testujemy powłoki uszczelniające Soudal Soudatight

08.05.2019 / Filmy

Pokaz praktycznego zastosowania powłok uszczelniających Soudal Soudatight podczas montażu okien. Test bezpośrednio na placu budowy.

Okna wyciszające hałas

08.05.2019 / Filmy

Wymiana starych okien przy ruchliwej ulicy. Nowe okna to AdamS Passiv-line S - okna stworzone do walki z hałasem. Jedną z kluczowych właściwości użytkowych tych okien to podwyższona izolacyjność aksutyczna.

Montaż okien. Test szczelności.

06.05.2019 / Filmy

Badanie szczelności powietrznej i wodoszczelności montażu okna w murze z betonu komórkowego. Montaż okna wykonała firma Amar w Widlina koło Pucka - partner handlowy firmy AdamS. Okno widoczne na pierwszym planie to AdamS Passiv-line PLUS.

Montaż okna w ścianie z betonu komórkowego

06.05.2019 / Filmy

Montaż okna w ścianie z betonu komórkowego - gazobetonu. Prawidłowo, szczelnie, krok po kroku. Montaż wykonała firma Amar z Widlina, która jest partnerem handlowym firmy AdamS. Montowane okno to AdamS Passiv-line Plus.

Ciepły montaż okien, a w domu zimno!

03.05.2019 / Filmy

Film pokazuje jak ważne jest zachowanie należytej staranności podczas montażu okien. Wybór "ciepłego montażu okien" nie musi oznaczać że ów montaż będzie wykonany szczelniej niż "montaż na samą piankę". Liczy się jakość i staranność wykonania.

Badanie szczelności okien Vetrex

03.05.2019 / Filmy

Laboratorium badawcze Vetrex. Celem badania okien było sprawdzenie jak eksploatacja może wpływać na zmianę właściwości użytkowych okien poprzez wykonanie eksperymentalnego testu starzeniowego okien.

Badanie ogniowe Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM

02.05.2019 / Filmy

Badanie ogniowe Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM, polskiego systemu montażu okien poza licem muru, w warstwie ocieplenia. Klasyfikacja ogniowa Ciepłej Belki Montażowej.

Przesuwne drzwi balkonowe HST. Montaż krok po kroku.

02.05.2019 / Filmy

Montaż przesuwnych drzwi balkonowych HST wykonancyh z PVC przez firmę AdamS. Montaż drzwi HST wykonała firma Amar z Widlina. Drzwi HST mają wymiar: 6600mm szerokości na 2420mm wysokości. Ich waga to 872kg.

Montaż okien ze szklanym narożnikiem. Oszklenie narożne glasscorner.

02.05.2019 / Filmy

Montaż dużych okien z oszkleniem narożnym, tzw. glasscorner. Szklane narożniki w oknach stają się coraz bardziej popularne i sukcesywnie wypierają klasyczne rozwiązania - łączniki narożne 90°.

Montaż 25-cio metrowej konstrukcji aluminiowej

30.04.2019 / Filmy

Montaż nietypowej konstrukcji aluminiowej, której łączna długość to 25 metrów. W skład tej konstrukcji wchodzą unoszono-przesuwne drzwi balkonowe HST, tzw. szklane narożniki - połączenia narożne szyb zespolonych glasscorner oraz oszklenia stałe łączone szyba do szyby.

Montaż okien w warstwie ocieplenia. Ciepła Belka Montażowa Marbet CBM.

30.04.2019 / Filmy

Montaż okien AdamS Passiv-line Plus poza licem muru, w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem polskiego systemu montażu - Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM.

Montaż żaluzji fasadowych

29.04.2019 / Filmy

Film przedstawia proces montażu żaluzji fasadowych. Montaż żaluzji fasadowych wykonuje firma Fix z Wrocławia. Okna aluminiowe widoczne na filmie zostały zamontowane w warstwie docieplenia z wykorzystaniem Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM - systemu montażu okien w warstwie ocieplenia.

Marbet CBM. Ciepła Belka Montażowa. Montaż okien.

29.04.2019 / Filmy

Prawidłowy, szczelny montaż okien aluminiowych poza licem muru, w warstwie docieplenia z wykorzystaniem polskiego systemu montażu - Ciepłej Belki Montażowej Marbet CBM.

Targi Budma 2019. Relacja filmowa.

29.04.2019 / Filmy

Relacja filmowa przedstawiająca targi budowlane Budma 2019 z punktu widzenia świata polskich okien i drzwi. Prezentacja stoisk producentów okien i drzwi balkonowych oraz firm zajmujących się produkcją środków montażu okien i drzwi.

Jakie drzwi na taras, jakie na balkon?

18.04.2019 / Filmy

Prezentujemy podstawowe typy drzwi balkonowych, przesuwnych HST i PSK oraz klasyczne drzwi dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem, które można obejrzeć w salonach sprzedaży firmy WINDMAR w Tczewie i Chwaszczynie.

Badanie narożnych drzwi balkonowych z glasscornerem

13.03.2019 / Filmy

Pierwsze w Polsce badanie właściwości użytkowych drzwi balkonowych z przeszkleniem narożnym glasscorner. Badana konstrukcja to drzwi balkonowe Vetrex V76.

Przygotowanie otworu do montażu drzwi balkonowych

26.02.2019 / Filmy

Jak przygotować otwór do montażu drzwi balkonowych krok po kroku. Film prezentuje przygotowanie otworu do montażu przesuwnych drzwi balkonowych PSK. Dokładnie w takim sam sposób należy przygotować otwór do montażu drzwi przesuwnych HST oraz klasycznych drzwi balkonowych - drzwi otwieranych do wewnątrz pomieszczenia.

Więcej produktów

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?