Filmy

Jedno zdjęcie, jeden kadr filmu potrafią więcej powiedzieć o oknach i prawidłowym montażu niż setki słów. Tworzymy relacje filmowe na placach budowy, w laboratoriach albo podczas ciekawych wydarzeń w świecie okien i drzwi balkonowych. W każdym znajdziecie ważną informację albo rozwiązanie konkretnego problemu. Zapraszamy do kina Oknotest.pl.

Jakie drzwi na taras, jakie na balkon?

18.04.2019 / Filmy

Prezentujemy podstawowe typy drzwi balkonowych, przesuwnych HST i PSK oraz klasyczne drzwi dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem, które można obejrzeć w salonach sprzedaży firmy WINDMAR w Tczewie i Chwaszczynie.

Badanie narożnych drzwi balkonowych z glasscornerem

13.03.2019 / Filmy

Pierwsze w Polsce badanie właściwości użytkowych drzwi balkonowych z przeszkleniem narożnym glasscorner. Badana konstrukcja to drzwi balkonowe Vetrex V76.

Przygotowanie otworu do montażu drzwi balkonowych

26.02.2019 / Filmy

Jak przygotować otwór do montażu drzwi balkonowych krok po kroku. Film prezentuje przygotowanie otworu do montażu przesuwnych drzwi balkonowych PSK. Dokładnie w takim sam sposób należy przygotować otwór do montażu drzwi przesuwnych HST oraz klasycznych drzwi balkonowych - drzwi otwieranych do wewnątrz pomieszczenia.

Więcej produktów

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?