Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

Okna Team-Plast Team Select

O produkcie

Okna Team-Plast TEAM SELECT to okna o niezwykłym designie i doskonałych parametrach. Produkt dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie. Bardzo dobrze dopracowane detale dają ogromne możliwości zastosowania, zaczynając od standardowych okien rozwierno-uchylnych kończąc na drzwiach balkonowych o bardzo dużych wysokościach. Obniżone wymiary ościeżnicy i skrzydła okiennego pozwalają na osiągnięcie większych przeszkleń, przez które wpada do pomieszczenia więcej światła.

Kolorystyka warto o niej wspomnieć, ponieważ system Gealan S9000 ma w swojej ofercie coś niezwykłego.

PMMA czyli szkło akrylowe, jest to innowacyjna technologia która pozwala na uzyskanie prawie każdego koloru na profilu okiennym. Rozwiązanie to jest bardzo trwałe, odporne na uderzenia i zarysowania.

Okna TEAM SELECT - budowa i konstrukcja

Okna Team-Plast TEAM SELECT skonstruowane zostało z systemu kształtowników firmy Gealan S9000 o głębokości zabudowy 83mm. Dzięki zastosowaniu uszczelki środkowej MD konstrukcje zyskały na szczelności przed wodą i infiltrującym powietrzem. Rozwiązanie MD wpływa również na poprawienie właściwości akustycznych konstrukcji okiennych.

Sześciokomorowa budowa ramy i skrzydła dba o dobrą izolację cieplną, dzięki takiej konstrukcji udało osiągnąć się współczynnik przenikania ciepła dla ramy Uf= 0,92 W/m2K.

Odpowiednia stal zastosowana w ościeżnicy okna zapewnia odpowiednią statykę konstrukcji co zapobiega jej skręcaniu po montażu. Dodatkowym atutem na rzecz statyki jest innowacyjna technologia wklejania szyb STV ( Statyczno-Termiczny-Variant) polega na mocowaniu szyby do wnętrza skrzydła okiennego za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej. Rozwiązanie to poprawia stabilność okna i pozwala na osiąganie sporych wymiarów (drzwi balkonowe max 2,3m).

Okna TEAM SELECT - zalety

  • Wklejanie szyb okiennych STV
  • Technologia PMMA (szkło akrylowe)
  • Głębokość zabudowy 83mm
  • System trzech uszczelek MD
  • Izolacyjność ramy Uf= 0,92 W/m2K

Zapytaj o: Team-Plast TEAM SELECT

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Team-Plast - pozostałe produkty