Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

illbruck AT140 Środek gruntujący

O produkcie

Jest to 1-składnikowy środek gruntujący przeznaczony do stosowania na wilgotnym, chłonnym podłożu w celu zwiększenia przyczepności silikonowych, poliuretanowych oraz hybrydowych klejów i uszczelniaczy.

Aplikacja

illbruck AT140 Primer przeznaczony jest do polepszenia przyczepności między chłonnymi powierzchniami a masami uszczelniającymi fugi. Ze względu na różnorodność materiałów budowlanych z którymi stykają się produkty illbruck, jak i różnorodne  powierzchnie budowlane występujące na budowie,  powstaje konieczność stosowania środków, które wzajemnie są dopasowane - nie reagująnegatywnie na siebie. 1-składnikowy środek gruntujący dla hybrydowych mas klejących i uszczelniających marki illbruck. 

AT140 Środek gruntujący - zalety

  • Posiada zakres swoich właściwości przy obcowaniu z klejami hybyrdowymi oraz masami uszczelniającymi
  • Możliwość stosowania środka na różnych podłożach

Zapytaj o illbruck AT140 Środek gruntujący

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz illbruck w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

illbruck - pozostałe produkty