Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

Primer illbruck ME904 butyl & bitum Eco

O produkcie

Primer służy do zwiększenia przyczepności i przygotowywania powierzchni budowlanych, np. ścian murowanych, drewna, płyt pilśniowych, przed użyciem taśm butylowych i bitumicznych, również w celu zwiększenia przyczepności podłoża przed przyklejeniem taśm samoprzylepnych.

Aplikacja

Podkład służy do zwiększenia przyczepności i przygotowywania powierzchni budowlanych, np. ścian murowanych, drewna, płyt pilśniowych, przed użyciem taśm butylowych i bitumicznych, również w celu zwiększenia przyczepności podłożaprzed przyklejeniem taśm samoprzylepnych

ME904 Primer butyl & bitum Eco - właściwości użytkowe

  • Okres bez otwierania do 24 miesięcy
  • Wystarcza średnio na 4,5m2

ME904 Primer butyl & bitum Eco - zalety

  • Szybki czas schnięcia
  • Brak rozpuszczalników w składzie

Zapytaj o Primer illbruck ME904 butyl & bitum Eco

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz illbruck w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

illbruck - pozostałe produkty