Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

illbruck SFS intec FB-FK-T30-7,5x112

O produkcie

Łącznik SFS intec FB-FK-T30-7,5x112 (7,5x152 dla mocowaniaw pustaku ceramicznym) z łbem talerzowym, który zapobiegawbijaniu się wkręta w podłoże i zwiększa tym samym wytrzymałośćpołączenia. Opcjonalnie dostępny z łbem w kolorze białym z paletyRAL9010 dla podniesienia estetyki wykończenia. Do osadzaniałączników FB-FK należy używać końcówki Torx T30. Przy montażu nałącznikach FB-FK i montażu okna do lica ościeża, sprawdzić warunekodległości łącznika mechanicznego od krawędzi zewnętrznej ościeża,aby zapewnić bezpieczeństwo montażu.

Zapytaj o illbruck SFS intec FB-FK-T30-7,5x112

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz illbruck w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

illbruck - pozostałe produkty