Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

Płynny klin okienny illbruck SP351

O produkcie

Masa klejąca na bazie polimerów hybrydowych SP do mocowania parapetu wewnętrznego oraz zewnętrznego bez potrzeby użycia łączników mechanicznych. Klej do montażu okien SP351 pełni także rolę płynnego klina stabilizującego konstrukcję drzwi balkonowych oraz HST z użyciem wielofunkcyjnych taśm rozprężnych. Pierwsze rozwiązanie iniekcyjnego klinowania taśmrozprężnych na rynku, objęte patentem europejskim. Duża wytrzymałość na ściskanie i obciążenie 60kg / 1 klin. Spełnia wymogi klasy antywłamaniowej RC3.

SP351 Płynny klin okienny - właściwości użytkowe

  • Odporny na zakres temperaturowy od -40oC do +90oC
  • Temperatura aplikacji od +5oC do +40oC
  • Trwałość do 12 miesięcy

SP351 Płynny klin okienny - zalety

  • Właściwości potwierdzone przez instytut IFT Rosenheim
  • Nie powoduje korozji
  • Nie zawiera silikonu

Zapytaj o Płynny klin okienny illbruck SP351

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz illbruck w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

illbruck - pozostałe produkty