Kategorie produktów

Wyszukaj produkt

Dodaj produkt do Katalogu Produktów OKNOTEST.PL

Szukaj produktów

VETREX V76

O produkcie

Bazową wersję powstałą z najwyższej jakości elementów składowych takich, jak: funkcjonalne okucia Roto, profile okienne Veka czy nowoczesne pakiety szybowe można doposażyć w szereg różnego rodzaju elementów mających na celu poprawę właściwości użytkowych stolarki. Każdy z inwestorów może zdecydować, co jest jego priorytetem – okno bezpieczne, energooszczędne, estetyczne, a może łączące w sobie wszystkie te właściwości. Decydując się na produkt Vertex V76, otrzymujemy produkt w 100% dopasowany do indywidualnych potrzeb.

V76 - budowa i konstrukcja

VEKA Softline 76 jest systemem o głębokości zabudowy 76 milimetrów, stanowiących rozwiązanie alternatywne dla systemów 70 i 82 milimetry. Profile Softline 76 milimetrów posiadają klasę A, co stanowi potwierdzenie ich najwyższej jakości. Cechują się one również świetnymi parametrami mechanicznymi i technicznymi, a to za sprawą wzmocnień w ramie, wykonanych z zamkniętego profilu o wymiarach 30 x 30 milimetrów. Rozwiązanie to nie tylko wzmacnia konstrukcję okien, lecz także zwiększa odporność na włamania.

V76 - właściwości użytkowe

Znajdująca się w ramie uszczelka środkowa znacząco poprawia izolacyjność akustyczną i cieplną oka. Warto tu również wspomnieć o listwach przyszybowych, które zostały zlicowane z profilami ramy, skrzydła oraz słupka. Softline 76 są profilami o wartości współczynnika przenikania ciepła U 1,1 lub 1,2 W /(m²*K). Razem z szybami zespolonymi tworzą one komplet o niezwykle korzystnych parametrach z współczynnikiem U, który spełnia nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Posiadają wielokomorową konstrukcję, co w połączeniu z odpowiednią szybą i stosownym montażem gotowych okien pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła. Co więcej, łączą one w sobie zalety poprzednich systemów okiennych z technologicznymi rozwiązaniami stosowanymi w najnowszych wyrobach VEKA.

Zapytaj o VETREX V76

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz VETREX w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

VETREX - pozostałe produkty