Edukacyjny Marketing Techniczny

Nabywcy okien poszukują produktów odpowiadających ich oczekiwaniom, a w trakcie procesu decyzyjnego potrzebują i szukają dodatkowego wsparcia oraz dowodów potwierdzających słuszność podejmowanych decyzji. Dajemy im jedno i drugie, a wszystko w oparciu o twarde fakty, wyniki badań i relacje z placów budów!

Przez 9 lat działalności wypracowaliśmy własny, oryginalny sposób prezentacji produktów i marek. Nazwano go Edukacyjnym Marketingiem Technicznym. Informację techniczną dla nabywców okien podajemy w postaci relacji bądź fotorelacji z praktycznych zastosowań produktów albo technik montażu lub badań. Siłą rzeczy każda jest bardziej zrozumiała i zawiera w sobie z jednej strony pierwiastek edukacyjny podpowiadając, jak osiągać dobry efekt, a z drugiej wskazuje kto, dlaczego, kiedy i gdzie taki efekt
osiągnął. Tym samym w jednej publikacji upowszechniamy zarówno przykłady dobrej wiedzy technicznej, jak i promujemy marki i firmy osiągające w praktyce pożądane przez inwestorów efekty.

Czy Edukacyjny Marketing Techniczny Oknotest.pl jest skuteczny? Nie mamy wątpliwości, że jest! Wystarczy spojrzeć na rozpoznawalność, pozycję i postrzeganie marek oraz produktów pochodzących od: Oknoplast, Vetrex, AdamS, Internorm, Windmar, Fix, Multiko, Aprel, a tkaże ilość cytowań naszych publikacji w mediach branżowych i na forach. To się kupuje i o tym się mówi!

Edukacyjny Marketing Techniczny to wiarygodne informacje i mocne argumenty sprzedaży w oparciu o fakty i badania, to społeczny dowód słuszności!

Co składa się na Edukacyjny Marketing Techniczny?

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla partnerów
  • Budowa technicznego wizerunku marki
  • Wsparcie sprzedaży wybranych produktów
  • Działania w zakresie Reason to Talk

Zobacz także

Kontakt

Adres do korespondencji:

OKNOTEST.PL
os. Przemysława 14b lok. 8
61-064 Poznań

Kontakt:

tel.: +48 (61) 625 69 49
tel kom.: +48 516 156 645
e-mail: kontakt@oknotest.pl

Reklama w portalu:

tel.: +48 (95) 783 68 69
tel kom.: +48 535 997 778
e-mail: jedrzej@oknotest.pl