Ranking Pro Quality

Przyjęło się mówić „okna zgodne z normą”. A co z ich sprzedażą? Norma PN-EN 14351-1+A1 2010 ustanawia całkiem nową regułę sprzedażową, wedle której o możliwości zastosowania okna w obiekcie powinno decydować porównanie poziomów właściwości zbadanych i deklarowanych przez producenta z poziomem właściwości wymaganych i oczekiwanych przez inwestora, architekta lub projektanta z uwzględnieniem minimalnych wymagań przepisów krajowych.

Ranking Okien Pro Quality jest aktualnie jedynym narzędziem prezentującym punktową ocenę poziomów właściwości użytkowych okien i drzwi balkonowych z PVC-U sporządzoną na podstawie świadectw i sprawozdań z badań ITT konstrukcji okiennych dostępnych na stronach internetowych producentów lub przesłanych bezpośrednio do redakcji vortalu Oknotest.pl. Na tych samych zasadach prezentuje informacje o wdrożonych i stosowanych systemach kontroli jakości, zakładowej kontroli produkcji, terminach i warunkach udzielanej gwarancji jakości, zalecanych technikach i sposobach instalacji produktów oraz dokumentów potwierdzających te informacje.

Ze względu na sposób postrzegania „rankingów” przez osoby zainteresowane produktami, pozycja producenta w tabeli, ilość zgromadzonych punktów, zakres przeprowadzonych badań ITT staje się kolejnym elementem Edukacyjnego Marketingu Technicznego wyznaczającego rynkową pozycję marki. W Rankingu Okien Pro Quality odbywa się to bez żadnych nakładów finansowych. Ot tak zwyczajnie, jesteś na górze… jesteś górą!

Przewaga Rankingu Okien Pro Quality nad innymi rankingami

  • Zgodny z ideą i istotą normy PN-EN 14351-1+A1:2010
  • Oparty o „twarde dowody” i argumenty
  • Promuje kulturę techniczną i organizacyjną
  • Zmienia płaszczyzny konkurencji rynkowej
  • Otwiera nowe przestrzenie dla komunikacji z rynkiem
  • Nie ocenia, informuje, kreuje.
  • Uczestnictwo nie wymaga żadnych nakładów finansowych

Zobacz także

Kontakt

Adres do korespondencji:

OKNOTEST.PL
os. Przemysława 14b lok. 8
61-064 Poznań

Kontakt:

tel.: +48 (61) 625 69 49
tel kom.: +48 516 156 645
e-mail: kontakt@oknotest.pl

Reklama w portalu:

tel.: +48 (95) 783 68 69
tel kom.: +48 535 997 778
e-mail: jedrzej@oknotest.pl