Newsletter

Jeśli uważasz, że warto być na bieżąco z techniką okienną, a ponadto uważasz, że warto czasem spojrzeć na nią naszymi oczyma podaj swój adres e-mail i zostań subskrybentem naszego newslettera. W ten sposób zapewnisz sobie dostęp do naszych najświeższych artykułów. Bez obawy! Nie wysyłamy przy okazji miliona reklam i pustego agencyjnego PR. Nie my!

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na przesyłanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od OKNOTEST.PL oraz firm z nim współpracujących. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji usługi newslettera.

Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie OKNOTEST.PL Jakub Błaszczyk, os. Przemysława 14b/8, 61-064 Poznań oraz FreshMail Sp. z o.o., Al. 29 Listopada 155 c, 31-406 Kraków.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?