Producent okien Abakus Okna S.A.

Abakus Okna S.A. logo

Wierzbowa 9 lok. 11
00-694 Warszawa
Polska mazowieckie

85 713 09 70 85 713 09 80

abakus@abakus-okna.com.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Abakus Okna S.A. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo już od 20 lat obecne na rynku. Prężny rozwój pozwala nam na luksus inwestowania 100% dochodów w badania, które są gwarantem rozwoju firmy oraz innowacyjności naszych wyrobów. Efektem naszych starań są produkty dopasowane do jednostkowych potrzeb klientów. Tworzymy okna pcv odpowiadające różnorodnym wymaganiom energetycznym; zaczynając od produktów typu Standard, poprzez linię Energy - czyli wyroby cechujące się oszczędnością energii, aż do najbardziej zaawansowanych okien pasywnych PCV bluEnergy.

Zapytaj o okna Abakus Okna S.A.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Abakus Okna S.A. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?