Producent okien AGRAN PLUS Sp. z o.o.

AGRAN PLUS Sp. z o.o. logo

Piaseczno
05-500 Redutowa 27
Polska mazowieckie

Tel.22 737-15-55
Tel.22 737-15-56

biuro@agranplus.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Historia naszej firmy sięga roku 1994. W tym roku powstała firma której celem było: sprzedaż i montaż okien na terenie województwa mazowieckiego. Do roku 2002 sprzedając i montując okna czołowych polskich producentów postanowiliśmy postawić krok do przodu. Zakupiliśmy maszyny do produkcji PCW oraz Aluminium. W tym roku również powstała spółka Agran plus.

Zapytaj o okna AGRAN PLUS Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz AGRAN PLUS Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?