Producent okien AL-GLASS

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
brak zdjęcia

Lublin
20-341 Przesmyk 1
Polska lubelskie

tel. 081 745 57 04
fax 081 745 57 06

biuro@alglass.pl
www.alglass.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Specjalizujemy się w produkcji stolarki budowlanej (okna, drzwi, fasady, wiatrołapy, przegrody zewnętrzne i wewnętrzne, boksy kasowe itp.) z PCV w systemie GELAN i WYMAR oraz z aluminium w systemach SPECTRAL, ALIPLAST, METALPLAST-BIELSKO, PONZIO, a także kompleksowej obsłudze związanej z montażem tych konstrukcji. Kierujemy naszą ofertę głównie do budownictwa mieszkaniowego. Jednym z atutów firmy jest możliwość wykonania produktów na indywidualne zamówienie, w dowolnych wymiarach, kształtach i kolorach. Staramy się je stale udoskonalać tak, aby zaspokajać gusty i potrzeby naszych odbiorców. 

Zapytaj o okna AL-GLASS

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz AL-GLASS w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?