Producent okien AL-PLAST

AL-PLAST logo

Nowy Sącz
33-343 Rytro 502
Polska małopolskie

tel. (018) 446 92 20
tel./fax (018) 446-90-66

kom. 0 602 729 565
kom. 0 502 750 469

al-plast@al-plast.com.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Al-Plast z Rytra ma wieloletnie doświadczenie w realizowaniu różnych konstrukcji Aluminiowych oraz PVC.   

Wykonujemy okna z profili  pięciokomorowych i sześciokomorowych wzmacnianych na całym obwodzie profilami ze stali ocynkowanej.Profile są w pełni odporne na czynniki atmosferyczne, pomimo upływu lat nie żółkną, nie tracą kolorów i swoich właściwości.

Nasze profile nie wymagają malowania, ich gładkie powierzchnie zapewniają łatwość konserwacji i mycia! Uszczelki, które używamy są wykonane z nowoczesnych tworzyw i nie ulegają zniekształceniom zachowując właściwości uszczelniające przez wiele lat.

Standardem są szyby niskoemisyjne U=1,0 W/m2K, wykorzystujemy również szkła o niższym wsółczyniku przenikania ciepła-dwukomorowe, dźwiękochłonne, przeciwsłoneczne, bezpieczne i antywłamaniowe oraz wiele innych na specjalne życzenie klientów.

Zapytaj o okna AL-PLAST

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz AL-PLAST w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?