Producent okien ALLKOLOR

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
ALLKOLOR logo

Kielce
25-003 Wspólna 7/1
Polska świętokrzyskie

0-41 343 18 83

allkolor@allkolor.com.pl
www.allkolor.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma ALLKOLOR jest producentem stolarki okiennej oraz drzwiowej PCV. Dzięki zastosowaniu renomowanych 5-cio komorowych profili REHAU oraz precyzyjnych, klasowych okuć ROTO NT jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie stolarki PCV o znakomitych parametrach jakościowych. Mamy możliwość wyprodukowania  okien o dowolnych kształtach oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

ALLKOLOR zajmuje się również produkcją ślusarki aluminiowej wykonanej z markowych profili Ponzio. Dzięki bogatej ofercie systemowej jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania aluminiowe, począwszy od najprostszych konstrukcji drzwiowych bez przekładki termicznej, a skończywszy na skomplikowanych ścianach osłonowych.

Zapytaj o okna ALLKOLOR

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ALLKOLOR w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?