Producent okien AMB BABST

brak zdjęcia

ul. Obodrzycka 66/68
61-249 Poznań
Polska wielkopolskie

+48 61 879 31 81
+48 61 878 32 09

amb@amb.com.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma AMB BABST została założona w 1990 roku. Jesteśmy producentem okien i drzwi z pcv w systemach profilowych BRUEGMANN oraz FORIS na okuciach MACO ze szkłem termoizolacyjnym GLASSOLUTIONS

Wykorzystywane materiały oraz nowoczesna linia produkcyjna zapewniają naszym produktom niezmiennie wysoką jakość. Profesjonalizm naszej kadry zarówno handlowej jak i produkcyjnej pozwala na obsługę Klientów indywidualnych oraz dużych inwestycji. Autoryzowane grupy montażowe pozwalają na sprawny montaż i dokładne ustalenie terminu montażu okien już w dniu podpisania umowy.

Cały proces produkcji okien objęty jest programem kontrolnym. Nadzór jakościowy rozpoczyna się już od przyjęcia na magazyn materiałów do produkcji okien, aż po kontrolę wyrobu końcowego czyli okien lub drzwi. Szczegółowe badania zgodne z normami europejskimi mają na celu zapewnienie najwyższej jakości stolarce okiennej oraz jej pełnoprawne wprowadzenie na rynek. Jednym z elementów kontrolnych jest badanie parametrów technicznych stolarki okiennej. Produkowane przez nas okna poddawane są systematycznej kontroli w laboratorium.

Zewnętrznym elementem potwierdzającym spełnienie wymagań normy EN 14351-1  jest znak CE. Uzyskanie znaku CE wskazuje na zgodność produktu z europejskim wytycznymi i dopuszcza do stosowania na terenie całej Unii Europejskiej.

Zapytaj o okna AMB BABST

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz AMB BABST w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?