Producent okien Amberline

Amberline logo

ul. K.Kolumba 20
78-100 Kołobrzeg
Polska zachodniopomorskie

+48 94 35 51 820

info@amberline.eu

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma AMBERLINE sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu to producent stolarki w technologii PVC i Aluminium. W ofercie producenta znajdują się okna, drzwi zewnętrzne PVC i ALU, fasady. W asortymencie uzupełniającym ofertę producencką znajdują się: rolety, parapety, klamki, ogrodzenia i bramy.

Zapytaj o okna Amberline

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Amberline w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?