Producent okien Bros s.j.

Bros s.j. logo

ul. Przemysłowa 8a
64-320 Buk
Polska wielkopolskie

61 894 00 07, 61 894 92 67

biuro@bros.poznan.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Nasza firma powstała w 2000 roku na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien z PCV oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realji rynku. Specjalizujemy się w produkcji okien PCV bazując na ofercie materiałowej firm Salamander Brugmann, bluEvolution oraz aluminium Ponzio, Blyweert.

Zapytaj o okna Bros s.j.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Bros s.j. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?