Producent okien Domix-P Okna Energooszczędne

ocena gwiazdki 2.50 / 5.00 - 2 głosów Oceń
Domix-P Okna Energooszczędne logo

ul. Krótka 3
46-081 Dobrzeń Mały
Polska opolskie

077 4404 213

domix-p@o2.pl
domix-p.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Domix-P zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem energooszczędnych okien na profilach PVC, aluminiowych i drewnianych. W ofercie znajdziecie Państwo także drzwi, rolety, żaluzje, markizy, parapety i inne akcesoria okienne. Zapraszamy do zapoznania się z działami na stronie - ofertą, nowościami, promocjami, a także specjalną sekcją poświęconą poradom ekspertów.

Zapytaj o okna Domix-P Okna Energooszczędne

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Domix-P Okna Energooszczędne w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?