Producent okien Fabryka Okien i Drzwi MIROX

Fabryka Okien i Drzwi MIROX logo

ul. Harcerska 10
61-011 Poznań
Polska wielkopolskie

61 87 80 316

sprzedaz@mirox.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Jesteśmy producentem wysokiej jakości okien i drzwi PVC. firma istnieje od ponad 25 lat. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują posiadane certyfikaty i atesty. Produkujemy okna typowe o wymiarach standardowych oraz nietypowe: łukowe, trójkątne, trapezowe, o wymiarach i kształtach na zamówienie.

Zapytaj o okna Fabryka Okien i Drzwi MIROX

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Fabryka Okien i Drzwi MIROX w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?