Producent okien FASADA Windows&Doors Sp. z o.o.

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
FASADA Windows&Doors Sp. z o.o. logo

ul. Bałtycka 10
76-200 Słupsk
Polska pomorskie

(59) 841 10 01

fasada@fasada.eu
www.fasada.eu

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma FASADA jest producentem okien z PCV (Gealan), aluminium (Aluprof, Heroal) oraz drewna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo możemy zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości okna, które mogą spełniać nawet najbardziej wygórowane wymagania. Nasi Klienci szczególnie cenią nas za szeroki wybór okien w okleinach kolorowych i za wysoką jakość drzwi podnoszono przesuwnych, harmonijek oraz drewnianych drzwi wejściowych

Zapytaj o okna FASADA Windows&Doors Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz FASADA Windows&Doors Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?