Producent okien ITT Stolarka Budowlana i Budownictwo Irena Torzyńska-Tylewicz

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
ITT Stolarka Budowlana i Budownictwo Irena Torzyńska-Tylewicz logo

ul. Starołęcka 18
61-361 Poznań
Polska wielkopolskie

61 879-37-37

itt@itt.poznan.pl
www.itt.poznan.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkcja i montaż ślusarki aluminiowej w pełnym zakresie: okna, drzwi fasady, konstrukcje całoszklane. Produkcja i montaz ogrodów zimowych. Sprzedaż i montaż stolarki budowlanej w systemach: Veka, Rehau, Aluplast oraz stolarki drewnianej. Sprzedaż i montaż elementów uzupełniających stolarkę okienną: parapety, roletki, pliski, żaluzje, moskitiery. Pełny asortyment prac remontowo-wykończeniowych.

Zapytaj o okna ITT Stolarka Budowlana i Budownictwo Irena Torzyńska-Tylewicz

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz ITT Stolarka Budowlana i Budownictwo Irena Torzyńska-Tylewicz w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?