Producent okien KARO PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV

KARO PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV logo

Augustów
16-300 ul. Tytoniowa 8
Polska podlaskie

087 643-58-05

karo-okna@karo-okna.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Witamy na stronie internetowej firmy "KARO" - tu znajdziesz okna dla siebie.
Fabryka okien "KARO" istnieje od początku 1997 roku w malowniczym mieście Augustów w województwie podlaskim. Produkujemy okna i drzwi z PCV oraz z ALUMINIUM najwyższej jakości, nie stawiamy na produkcję masową tylko jakościową. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. U Nas zamówisz najlepsze okna...

PROFIL
Nasze okna z PCV wytwarzane są w oparciu najwyższej jakości profil systemu VEKA o nie spotykanej bieli. Profil ten cechuje solidna konstrukcja. Okna dostępne są w profilu 3-komorowym, 5-komorowym oraz 6-komorowym.

Okna PCV produkujemy na niemieckim profilu VEKA:

  • okna 3-komorowe: na profilu VEKA Softline
  • okna 5-komorowe: na profilu VEKA Efectline
  • okna 5-komorowe: na profilu VEKA Perfectline
  • okna 6-komorowe: na profilu VEKA Alphaline 90 (stosowane do domów pasywnych)

Zapytaj o okna KARO PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz KARO PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?