Producent okien PPH Finestra Sp. z o.o.

brak zdjęcia

ul. Kazimierza Figlewicza 44
31-999 Kraków
Polska małopolskie

12 645 32 12

info@finestra.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Nasza firma jest wiodącym producentem stolarki okiennej zarówno z PCV jak i z aluminium. Produkujemy w oparciu o najnowocześniejsze systemy niemieckich firm GEALAN i ALUPLAST. Profile te wykonane są z wysokoudarowego PCV, (nie zawierają pierwiastków ciężkich - kadmu i ołowiu). Zbrojone są od wewnątrz stalą ocynkowaną giętą na zimno o grubości 2mm. Pozwalają spełnić praktycznie wszystkie wymagania statyczne w budownictwie okiennym. Stosujemy otwory odwadniające i przewietrzające poprzez komorę wstępną. Poprawia to zabezpieczenie przed oddziaływaniem deszczu typu zacinającego, a ukośny kształt wrębu ościeżnicy poprawia odprowadzenie wody.

Zapytaj o okna PPH Finestra Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PPH Finestra Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?