Producent okien MDM STOLARKA

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
MDM STOLARKA logo

Ul. Kolonia 2
19-300 Ełk
Polska warmińsko-mazurskie

87621421

thermooknapvc@gmail.com
http://www.mdmstolarka.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

MDM Stolarka S.C.-specjalizujemy się w produkcji stolarki okienno-drzwiowej z PVC i aluminium od 12 lat. Nasze okna produkujemy w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z PVC i aluminium. Produkty wykonane przez nas charakteryzują się wysoką jakością potwierdzoną przez naszych partnerów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Francji oraz krajowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i doradzamy naszym partnerom rozwiązania, które najlepiej spełniają ich potrzeby. Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o okna MDM STOLARKA

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz MDM STOLARKA w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?