Producent okien Norwis Sp. z o.o.

Norwis Sp. z o.o. logo

Chełmiec
33-395 Biczyce Dolne 217
Polska małopolskie

502 773 447

export@norwis.eu

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Spółka Norwis jest producentem okien i drzwi z rewolucyjnego materiału z włókna szklanego czyli Fiberglass. Fabryka znajduje się na terenie wschodniej Słowacji. Firma uruchomiła swoją własną linię produkcyjną profilu i stolarki, która w ciągu całego roku optymalnie zaopatruje własną produkcję w wysokiej jakości komponenty do tworzenia konstrukcji okiennych i drzwiowych.FIBERGLASS to materiał kompozytowy składający się w 70-ciu procetach z włókien szklanych i w około 30-tu procetach z żywicy poliestrowej. Jest materiałem niepalnym i nieuplastyczniającym się pod wpływem temperatury.Jeżeli chodzi o odporność chemiczną fiberglass jest materiałem kwasoodpornym, nie podlegającym korozji i butwieniu co daje mu nieograniczoną żywotność. Posiada świadectwo jakości CE.

Zapytaj o okna Norwis Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Norwis Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?