Producent okien Okna PCV TUR-PLAST

Okna PCV TUR-PLAST logo

Pławieńska 7
78-550 Czaplinek
Polska zachodniopomorskie

tel. +48 94 375 44 95

czaplinek@tur-plast.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Produkujemy energooszczędne Okna PCV i aluminiowe. Nasza specjalność to OKNA NIETYPOWE, łukowe, okrągłe, trójkątne. Okna PCV produkujemy na bazie solidnych profili okiennych niemieckiej firmy Schüco. Osobny dział zajmuje się produkcją DRZWI ZEWNĘTRZNYCH z PCV oraz aluminiowych. Polecamy nasze DRZWI TARASOWE PRZESUWNE typu HS bez progu. W naszej ofercie znajdziecie również rolety zewnętrzne nadstawne i adaptacyjne, bramy garażowe, okna dachowe oraz parapety.

Zapytaj o okna Okna PCV TUR-PLAST

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Okna PCV TUR-PLAST w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?