Producent okien Okna Prestige

Okna Prestige  logo

Wapiennikowa 19
25-112 Kielce
Polska świętokrzyskie

506 270 916

biuro@michalskiokna.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Okna Prestige jest autoryzowanym salonem okien firmy Michalski, producenta najwyższej jakości okien PCV w systemie Veka. Wysoka jakość produktów firmy Michalski została doceniona przez tysiące klientów w kraju i za granicą. W ofercie posiadamy również: drzwi, bramy, parapety i rolety.

Zapytaj o okna Okna Prestige

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Okna Prestige w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?