Producent okien Oknostyl

Oknostyl  logo

Jabłonna Majątek 80
23-114 Jabłonna
Polska lubelskie

815610082

info@oknostyl.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Oknostyl jest autoryzowanym producentem stolarki PCV z profili okiennych i drzwiowych w systemie Schuco oraz systemów aluminiowych.Okna produkowane przez firmę Oknostyl są w pełni ekologiczne, energooszczędne i długowieczne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacyjność cieplna i akustyczna w połączeniu z wysokiej klasy okuciami obwiedniowymi Roto NT i pakietami szybowymi niskoemisyjnymi. Sprzedaż swoich wyrobów opieramy o własne salony, sieć autoryzowanych punktów sprzedaży, firmy budowlane oraz poprzez udział w zamówieniach publicznych. Materiały z których produkujemy stolarkę okienną posiadają wymagane aprobaty techniczne ITB, atesty i certyfikaty.

Zapytaj o okna Oknostyl

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Oknostyl w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?