Producent okien PHUP Czerniak Jacek Czerniak

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
PHUP Czerniak Jacek Czerniak logo

ul. Armii Krajowej 15
62-400 Słupca
Polska wielkopolskie

696 483 890

maciejczerniak@wp.pl
www.oknaczerniak.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma CZERNIAK została założona w 1984 r. jako słupecki zakład szklarski. 30 lat doświadczenia w branży stolarki otworowej daje Państwu gwarancję na rzetelne wykonanie powierzonych zadań oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Nasze przedsiębiorstwo jako priorytet stawia sobie jakość, ona właśnie jest wyznacznikiem późniejszego zadowolenia Państwa z naszych wyrobów. Najtrwalsze produkty, precyzyjna obróbka, fachowa obsługa to zalety jakimi możemy się pochwalić. Potwierdzeniem tych atutów jest mnogość rekomendacji oraz rok roczne rozszerzanie działalności firmy na rynku polskim i międzynarodowym.   Nasze przedsiębiorstwo rozwija się dzięki najlepszym dostawcom półproduktów. Należy do nich zaliczyć wysokogatunkowe profile PCV niemieckiej firmy VEKA, szyby zespolone firmy PRESS GLASS oraz okucia wiodącego na rynku producenta, jakim jest WINKHAUS. Opieką konstruktorską i dostawą aluminium zajmuje się REYNAERS. Wysoka jakość naszych produktów poparta jest wieloma certyfikatami, wieloletnim doświadczeniem oraz parkiem maszynowym dającym ogromne możliwości produkcyjne. Wykonujemy najbardziej skomplikowane zamówienia i projekty. W tym zakresie wykorzystujemy potencjał ludzki, którego wiedza, doświadczenie oraz identyfikowanie się z firmą stają się mocnymi filarami przedsiębiorstwa CZERNIAK.

Najnowszym produktem w naszej ofercie są okna na profilach Softline 82 MD oraz tradycyjne skandynawskie okna Danline 70. 

Zapytaj o okna PHUP Czerniak Jacek Czerniak

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PHUP Czerniak Jacek Czerniak w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?