Producent okien PPHU GRZEGORZ MIELCZAREK

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
PPHU GRZEGORZ MIELCZAREK logo

Łaska 99
98-220 Zduńska Wola
Polska łódzkie

438245230

mielczarek@oknamielczarek.pl
www.oknamielczarek.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe inż. Grzegorz Mielczarek z siedzibą w Zduńskiej Woli na ul. Łaskiej 99 jest firmą świadczącą usługi w dziedzinie wykonawstwa i montażu żaluzji, rolet, okien i drzwi z PVC (PCW) i aluminium. Firma istnieje od 2.01.1991 roku. PPHU inż. Grzegorz Mielczarek stosuje do produkcji okien system profili PCW niemieckiej firmy SCHÜCO INTERNATIONAL. Wyroby naszej firmy są produkowane na bazie nowoczesnych i sprawdzonych systemów i profili, najwyższej jakości szyb zespolonych, wysokiej klasy okuć WINKHAUS-ACTIVPILOT oraz przy ścisłym przestrzeganiu wymogów konstrukcyjno-technicznych podczas produkcji. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo techniczne, pomiary z natury, transport wyrobów, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapytaj o okna PPHU GRZEGORZ MIELCZAREK

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PPHU GRZEGORZ MIELCZAREK w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?