Producent okien PUH METAL-ROM

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
PUH METAL-ROM logo

ul. B Krzywoustego 29
84-300 Lębork
Polska pomorskie

59-8631010

dzialhandlowy@metalrom.pl
www.metalrom.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Jesteśmy uznanym producent STOLARKI ALUMINIOWEJ i PCV obecni na rynku od 1987 roku. Firma w swojej ofercie posiada również DRZWI OGNIOODPORNE, FASADY, WIATROŁAPY i OGRODY ZIMOWE. Nasze produkty dostarczamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i długofalowo współpracujemy z generalnymi wykonawcami przemysłu budowlanego. W swoim portfolio posiada ponad 1000 zrealizowanych inwestycji, a liczba ta stale rośnie. Firma zasięgiem działania obejmuje obszar całej Polski. Od lat eksportuje swoje wyroby do krajów UE . Posiada nowoczesny park maszynowy, a jakość naszych wyrobów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem branżowym.Inwestujemy w szkolenia pracowników i nieustannie doskonalimy system obsługi Klienta. W produkcji swoich wyrobów stosujemy najwyższej jakości profile, szyby i okucia renomowanych producentów. Motto Firmy brzmi: "Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów z zakupów naszych wyrobów i kontaktów z Firmą", a jego autorem jest Założyciel przedsiębiorstwa Roman Wolski. Estetyka i trwałość wykonania, jak i wysoki poziom obsługi Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia na stałe wpisały się w główne cele PUH METAL-ROM. Zapraszamy do Współpracy.

Zapytaj o okna PUH METAL-ROM

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PUH METAL-ROM w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?