Producent okien Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu logo

Łowicz
99-400 ul. Kaliska 103
Polska łódzkie

tel.: (46) 837-41-38, 837-32-79

sib@sib.lowicz.pl
www.sib.lowicz.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa mieści się w Łowiczu, historycznym mieście o wspaniałej tradycji kultury. 

Naszą działalnością pragniemy nawiązać do bogatych tradycji handlowych naszego miasta. Wyroby, które produkujemy cechuje wysoka jakość, niezawodność, komfort użytkowania i pełne zadowolenie klienta. 

SIB zatrudnia obecnie około 90 wykwalifikowanych pracowników. Naszą działalność w tej formie prowadzimy od 1991 roku z jednoosobowym zarządem w osobie Stanisława Jagody, pełniącego tą funkcję do dnia dzisiejszego. 

Podstawową produkcją w Spółdzielni jest produkcja prefabrykatów betonowych oraz stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i AL. Produkujemy prefabrykaty betonowe do budowy : kanalizacji / studnie i wpusty /, odwodnienia pasa drogowego , rolnictwa / ruszty dla trzody i bydła/ ,ogrodnictwa jak również wyroby nietypowe na indywidualne zamówienie. 

Wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o normy PN-EN , Aprobaty Techniczne lub na podstawie indywidualnych dokumentacji. Produkowane prefabrykaty betonowe podlegają kontroli jakości a na gotowe wyroby wystawiamy deklaracje zgodności. 

Podkreślając markę naszych wyrobów ręczymy wszelką gwarancją i zadowoleniem klienta. Nasza firma z długoletnią tradycją utrzymała się na rynku dzięki wysokiej profesjonalności produkowanych wyrobów. Zapewniamy naszym klientom obsługę najwyższej jakości oraz doradztwo techniczne.

Zapytaj o okna Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?