Producent okien Team-Plast Sp. z o.o.

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00 - 2 głosów Oceń
Team-Plast Sp. z o.o. logo

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

tel.: (+48) 062/ 590 30 71 wew. 110
fax: (+48) 062/ 590 30 75 (24h)

teamplast@teamplast.pl
www.teamplast.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Team-Plast powstała w roku 2002. Mamy jasny cel. Chcemy stać się cenionym producentem okien i drzwi z PVC-U i aluminium. Naszą drogą do celu jest etyka działalności, zrównoważony rozwój, edukacja, partnerstwo biznesowe i społeczna odpowiedzialność. Pragniemy, aby wybór marki Team-Plast dyktowany był zawsze świadomością najwyższej wartości użytkowej produktów gwarantującej osiągnięcie ponadprzeciętnych rezultatów i efektów.

Od 15 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala służyć naszym partnerom handlowym i nabywcom rzetelną radą, informacją techniczną oraz daleko idącą pomocą. Istotą naszego działania jest Wasza satysfakcja. Aby spełnić najwyższe standardy i oczekiwania rynku współpracujemy z najbardziej uznanymi w branży markami. Poczytujemy sobie za zaszczyt wieloletnie partnerstwo z firmami VEKA, Roto, Glassolution, Yawal oraz Aluprof. To dzięki nim nasza droga do celu jest prosta, a satysfakcja partnerów i nabywców gwarantowana.

Zapytaj o okna Team-Plast Sp. z o.o.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast Sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?