Producent okien TIMBER Okna Drzwi

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń
TIMBER Okna Drzwi logo

ul. Powstańców Śląskich 46b
46-024 Kolanowice
Polska opolskie

077 4217 132

biuro@timber.com.pl
www.timber.com.pl

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Odwiedź nas w internecie www.timber.com.pl .Produkujemy drzwi wejściowe, pokojowe i okna z drewna. Okna skandynawskie otwierane na zewnątrz, repliki okien zabytkowych i okiennice drewniane.Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy doradztwo techniczne, pomiary, dostawę do klienta własnym transportem i profesjonalny montaż.

Zapytaj o okna TIMBER Okna Drzwi

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz TIMBER Okna Drzwi w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?