Producent okien Witraż Sp. z o.o. Sp.k.

Witraż Sp. z o.o. Sp.k. logo

Łyski 79C k.Białegostoku
16-070 Choroszcz
Polska podlaskie

+48 85 713 13 70

info@witraz.eu

  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

WITRAŻ to rodzinna firma istniejąca na rynku od 1999 r. szczycąca się mianem największego producenta PVC w regionie północno-wschodniej Polski. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju produkującą z trzech materiałów: PVC, drewno i aluminium. Posiadamy najnowsze rozwiązania technologiczne, najbardziej zautomatyzowaną linię produkcyjną, pozwalającą na produkcję 150 tyś. okien PVC rocznie. Mimo to nie prowadzimy masowej produkcji okien. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie, dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie realizacji. Od kompleksowej usługi doradczej, poprzez wyspecjalizowaną produkcję na najbardziej zaawansowanej linii produkcyjnej, kończąc na drobiazgowej kontroli i bezpiecznym przygotowaniu do transportu. Cechuje nas doskonałe wzornictwo zorientowane na zmieniające się uwarunkowania w całej Europie. Każdemu klientowi chcemy pokazać, że okno może być nie tylko doskonałe jakościowo, ale przede wszystkim funkcjonalne i po prostu piękne. W ostatnich latach przeszliśmy rewolucję techniczną, organizacyjną i marketingową. Inwestycje w najnowocześniejszy park maszynowy oraz budowa nowych hal produkcyjnych sprawiły, że jesteśmy dzisiaj nie tylko pierwszym w Polsce, ale też jednym z trzech tak nowoczesnych, tak mocno zautomatyzowanych producentów okien i drzwi w Europie.

Zapytaj o okna Witraż Sp. z o.o. Sp.k.

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Witraż Sp. z o.o. Sp.k. w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?