Szkolenia

Oknotest.pl zaprasza sprzedawców, handlowców i doradców technicznych branży okiennej do udziału w wyjątkowych, otwartych warsztatach szkoleniowych obejmujących zagadnienia techniki okiennej, montażu okien i prawa.

W trakcie intensywnych sesji szkoleniowych koncentrujemy się wyłącznie na przekazaniu wiedzy wolnej od szumów reklamy i marketingu. Treść naszych warsztatów jest wynikiem stałej, wieloletniej współpracy vortalu Oknotest.pl z nabywcami, jak i sprzedawcami okien PVC oraz doświadczeń zdobytych na placach budowy, w salonach sprzedaży, a nawet salach sądowych. Opieramy się o przykłady z życia wzięte i rozwiązania problemów wynikające z najlepszej wiedzy.   

Jesteś zainteresowany udziałem w takim wyjątkowym szkoleniu? Nie czekaj! Wybierz interesujący Cię blok zagadnień i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Czy warto wziąć udział w warsztatach szkoleniowych Oknotest.pl?

Zapytajcie tych, co skorzystali wcześniej:

ABAKUS, ABBUD, ADAMS, ADOMEX, AKADEMIA GLASSOLUTION, ALUPLAST, A-Z, BAKAR, BETTER SIDE, BUDEKOM, DANBUD, DOBEX, EL-MON-DO, ELWIZ, FIX, FORGISTO, GOTEX, HANIMPEX, HONER, JACKO, JOWITA, LANGER-OKNA, MAGNUM, MAKS, MARTDOM, MASTERSTICK, MAT, MIROX, MULTIKO, NASZE OKNA, NOVIS, OKNA i DRZWI SKROJAN, OKNO-CLASSIC, OKNO PROJEKT, PASSA, PRO-EXPERT, RAPS, ROLMET, SALVA, SCORPREST, SKŁAD BUDOWLANY JACEK JAWA, ŚWIAT OKIEN, TECHNIKA PVC, TOMA, TONTOR, VETREX, VERO, WESTE, WALPOL, WINDMAR, ZG

Bądź na bieżąco!
Newsletter!