Szkolenia

Oknotest.pl zaprasza sprzedawców, handlowców i doradców technicznych branży okiennej do udziału w wyjątkowych, warsztatach szkoleniowych obejmujących zagadnienia z zakresu techniki okiennej, montażu okien i prawa.

W trakcie intensywnych sesji szkoleniowych prezentujemy i przekazujemy wiedzę niezbędną każdemu profesjonalnemu sprzedawcy okien i drzwi balkonowych, który stawia sobie za cel skuteczniejszą współpracę z nabywcami i dostawcami oraz zwiększanie przychodów ze sprzedaży. Treść warsztatów opiera się o unikalne informacje zebrane przez vortal Oknotest.pl w wyniku stałej, wieloletniej współpracy z jednostkami badawczymi, systemodawcami, producentami, jak i sprzedawcami okien PVC oraz z bezpośrednich, bogatych doświadczeń zdobytych na placach budowy i w laboratoriach. Opieramy się o przykłady z życia wzięte i prezentujemy rozwiązania problemów wynikające z najlepszej wiedzy.

Jednodniowe zajęcia w formie „otwartej” prowadzone są w niewielkich, ośmioosobowych grupach treningowych, co ułatwia wzajemną komunikację i wymianę poglądów oraz koncentrację na problemach. Uczestnikom zapewniamy serwis kawowy dostępny przez cały okres warsztatów oraz lunch.

Czy warto wziąć udział w warsztatach szkoleniowych Oknotest.pl?

Zapytajcie tych, co skorzystali wcześniej:

ABAKUS, ABBUD, ADAMS, ADOMEX, AKADEMIA GLASSOLUTION, ALUPLAST, A-Z, BAKAR, BETTER SIDE, BUDEKOM, DANBUD, DOBEX, EL-MON-DO, ELWIZ, FIX, FORGISTO, GOTEX, HANIMPEX, HONER, JACKO, JOWITA, LANGER-OKNA, MAGNUM, MAKS, MARTDOM, MASTERSTICK, MAT, MIROX, MULTIKO, NASZE OKNA, NOVIS, OKNA i DRZWI SKROJAN, OKNO-CLASSIC, OKNO PROJEKT, PASSA, PRO-EXPERT, RAPS, ROLMET, SALVA, SCORPREST, SKŁAD BUDOWLANY JACEK JAWA, ŚWIAT OKIEN, TECHNIKA PVC, TOMA, TONTOR, VETREX, VERO, WESTE, WALPOL, WINDMAR, ZG