Masz prawo

Prawa i obowiązki sprzedawcy okien. Różnice umów w obrocie profesjonalnym i konsumenckim oraz wykonanie zobowiązań. Tworzenie wzorca umowy. Reklamacje, rękojmia, gwarancja.

Prawo jest nudne, głupie i krępuje swobodę działania. To często spotykane przekonania w świecie sprzedawców okien. Problem w tym, że bez względu, co o nim myślimy trzeba je w praktyce stosować.

Warsztaty szkoleniowe „Masz prawo” pomogą sprzedawcom zrozumieć obowiązujące regulacje i sprawniej korzystać z nich w codziennych sytuacjach podczas sprzedaży okien oraz w obsłudze posprzedażnej.

W trakcie zajęć spróbujemy wspólnie znaleźć sposób na stworzenie wzorca umowy zapewniającego obu jej stronom bezpieczeństwo oraz równowagę praw i obowiązków. Warto przywieźć ze sobą aktualnie stosowane wzory dokumentów będą stanowiły świetną podstawę do szkoleniowych dyskusji! Określimy zakres obowiązkowej informacji o oknach i umowach, która powinna dotrzeć do odbiorcy przez zawarciem kontraktu, aby nie mógł powiedzieć później „ ja nie wiedziałem”, „nikt mi tego nie powiedział”. Przyjrzymy się również specyfice reklamacji składanych zarówno w trybie rękojmi za wady, jak i gwarancji jakości.

Zapraszamy do sali szkoleniowej Oknotest.pl, zawsze to lepsze niż sala sądowa!

Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin? Zadzwoń - tel. 516 156 645 lub skorzystaj z formularza poniżej.

Wybierz termin

Wybierz termin szkolenia!

Wypełnij pola formularza

Zgłoszenie pomyślnie wysłano! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.