Przewiń do artykułu

4 firmy z rekomendacją Oknotest.pl

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

Program Rekomendacji Technicznych dla firm handlowych wystartował w dniu 01 lipca 2014 roku. Nie łatwo było do niego przystąpić, a samo uczestnictwo też kosztuje sporo wysiłku. Rekomendacji nie można kupić, trzeba na nią solidnie zapracować. Po ponad dwóch latach współpracy z przyjemnością możemy ogłosić, że w dniu 01 lutego 2017 roku świadectwa rekomendacji technicznej Oknotest.pl. otrzymały firmy: APREL z Warszawy, FIX z Wrocławia, MULTIKO z Bielska-Białej, WINDMAR z Tczewa.

Firma rekomendowana Aprel
Firma Rekomendowana - APREL
Firma rekomendowana Fix
Firma Rekomendowana - FIX
Firma rekomendowana Multiko
Firma Rekomendowana - MULTIKO
Firma rekomendowana Windmar
Firma Rekomendowana - WINDMAR

Z każdą z firm spędziliśmy wiele godzin, dni, a czasem tygodni uczestnicząc w planowaniu sprzedaży, a potem na placu budowy, sprawdzając słuszność przyjętych założeń. Niektóre ze wspólnych realizacji doczekały się publikacji na naszej stronie internetowej, bo wykonywane były przy wykorzystaniu najnowszych technologii albo w oryginalny sposób. To z firmami rekomendowanymi po raz pierwszy w Polsce wykonaliśmy badanie szczelności połączenia okna z ościeżem na placu budowy.

Przez dwa lata przebyliśmy razem kawał technicznej i montażowej drogi zbierając wspólne doświadczenia, ucząc się, a dobrej zabawy przy tym nie brakowało. Nie składamy firmom gratulacji, bo rekomendacji Oknotest.pl nie traktujemy jako wyróżnienia. Rekomendacja, to zobowiązanie! Firma rekomendowana już jest dobra, a nawet bardzo dobra, a musi być jeszcze lepsza na wszystkich polach swojej działalności jeżeli chce rekomendację utrzymać przez krótki, bo zaledwie dwuletni okres obowiązywania i przedłużyć ją na przyszłe okresy. Nie mniej napiszemy, że jesteśmy dumni, że mogliśmy i możemy z firmami rekomendowanymi współpracować. Inwestorów, którzy trafią do salonów sprzedaży zachęcamy, by wymagali więcej, a jednocześnie dali swobodę działania w planowaniu i wykonawstwie. Posłuchajcie i skorzystajcie z kompetencji tych firm, bo niewątpliwie posiadają je na wysokim poziomie, co nie jeden już raz udowodnili na placach budowy.

Cieszymy się, że Program chociaż trudny znajduje zainteresowanie wśród ambitnych firm handlowych. W roku 2016 do uczestników programu dołączyły dwie nowe firmy: AMAR z Widlina oraz KOMFORT z biurami w Radomiu i Puławach. Witamy na pokładzie.

Uczestnik programu rekomendacji technicznych Amar
Uczestnik programu - AMAR
Uczestnik programu rekomendacji technicznych Komfort
Uczestnik programu - KOMFORT

Obie pracują w pocie czoła, a efekty już widać. Niektóre z naszych wspólnych realizacji opisaliśmy w relacjach z placów budowy. Mamy nadzieję, że wytrzymają tempo i ciśnienie, a za jakiś czas dołączą do elitarnego grona firm rekomendowanych. Tego życzymy zainteresowanym, sobie, a przede wszystkim inwestorom, bo program powstał po to, by mogli odnaleźć na rynku prawdziwych partnerów do realizacji swoich wymarzonych domów.

Jak dołączyć do Programu Rekomendacji?

Program Rekomendacji Technicznych Pro Quality (PRTPQ) spełnia dwa zadania. Po pierwsze, motywuje sprzedawców i monterów okien do ciągłego podnoszenia kompetencji. Po drugie, ułatwia inwestorom wybór sprawdzonych produktów i partnerów do wspólnej realizacji procesów inwestycyjnych. Na ostatnim spotkaniu firm uczestniczących w Programie zapadła ważna decyzja o szerszym otwarciu i zmianie kryteriów przystąpienia do Programu, a także kolegialnej formule podejmowania decyzji.

Od 01 lutego 2017 do Programu może zgłosić się dowolna firma handlowa zajmująca się sprzedażą i montażem okien z PVC-U, która uważa, że dysponuje odpowiednim poziomem wiedzy technicznej i umiejętności montażowych. Po praktycznej weryfikacji kompetencji o przyjęciu do Programu zdecyduje kolegialnie Rada Programu w skład której z dniem 01 lutego 2017 weszli przedstawiciele firm AMAR, APREL, FIX, KOMFORT, MULTIKO i WINDMAR.

W ten sposób rezygnujemy z arbitralnych decyzji vortalu na rzecz kolegialnych decyzji Rady Programu. Uważamy to za konieczne, pożyteczne i ożywcze dla Programu, aby nowi uczestnicy podlegali nie tylko ocenie pomysłodawcy lecz także pozostałych uczestników, którzy włożyli wiele pracy, by dojść do swoich dzisiejszych sukcesów handlowych i monterskiego prestiżu. Taki sposób wejścia do Programu jest ogólnopolskim ewenementem, ale to nie pierwszy raz jesteśmy o krok przed konkurencją. Dla przyszłych uczestników wniosek prosty, chcesz odnosić sukces w sprzedaży, wyprzedzać konkurentów… dołącz do Programu Rekomendacji Technicznych Pro Quality.

OKNOTEST.PL

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?