Przewiń do artykułu

BEMA-Res dołączył do Programu Rekomendacji Technicznych Oknotest.pl

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

W lipcu 2017 roku firma BEMA-Res z Rzeszowa zgłosiła akces do Programu Rekomendacji Technicznych Oknotest.pl, a po uzyskaniu akceptacji wszystkich pozostałych firm uczestniczących w Programie uzyskała status uczestnika. Firma BEMA-Res to wartościowy partner, z ciekawą ofertą okien i drzwi balkonowych o czym łatwo było przekonać się podczas targów EXPO DOM 2018.

Mierzą wysoko, patrzą daleko

Logo Firma Rekomendowana
Firma
Rekomendowana

Oferta okien i drzwi balkonowych firmy BEMA-Res oparta o konstrukcje INTERNORM, CENTOR i Hensfort/ REM II Sp. z o.o. doskonale określa strategię i kierunek sprzedaży. Mierzymy w najwyższą jakość, patrzymy w przyszłość i nie boimy się wyzwań mówi firma za pośrednictwem oferty. Okna INTERNORM, to klasa sama w sobie. Austriacka marka od lat zajmuje pozycję lidera i kreatora europejskiego rynku zarówno w dziedzinie techniki okiennej, jak i wzornictwa przemysłowego. CENTOR, to firma bardziej znana za oceanem niż w Polsce. Producent okuć do okien i drzwi tarasowych składanych, nazywanych popularnie harmonijkowymi oraz najwyższej klasy aluminiowych i drewniano-aluminiowych konstrukcji okiennych tego rodzaju. Hensfort/REM II, to średniej wielkości producent okien i drzwi z PVC-U z siedzibą w Przemyślu, partner marki Inoutic, e-Forte Podkarpacia.

Stoisko BEMA-Res na targach EXPO DOM 2018 w Rzeszowie
Stoisko BEMA-Res na targach EXPO DOM 2018 w Rzeszowie
Drzwi harmonijkowe Centor
Drzwi harmonijkowe Centor

Wysoka wartość użytkowa wyrobów znajdujących się w ofercie BEMA-Res jednoznacznie wskazuje, że to dobry partner dla inwestorów, którzy komfort, użyteczność, nowoczesność i systematyczny lecz trwały zwrot inwestycji przedkładają ponad oczekiwania jednorazowego ekonomicznego zakupu.

Podkarpackie Targi Budownictwa EXPO DOM 2018

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, to wydarzenie co najmniej na skalę krajową, odwiedzamy je regularnie zdając relacje z tych wizyt. Rzadziej bywamy na podobnych imprezach organizowanych w różnych regionach Polski, co nie znaczy, że na nich nie bywamy w ogóle. Jeśli tylko jest po temu okazja nie tylko bywamy lecz czasem nawet aktywnie uczestniczymy, jak na przykład w Targach branży budowlanej i kamieniarskiej TARBUD we Wrocławiu gdzie mieliśmy zaszczyt zasiadać w komisji konkursowej targów. Bywaliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa TWÓJ DOM w Bielsku Białej i Targach Budowlanych DOM i OTOCZENIE w Katowicach. W tym roku udało się odwiedzić Podkarpackie Targi Budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie i trzy rzeczy zwróciły naszą uwagę: Rozmach przedsięwzięcia, miejsce w którym się odbywają i oferta BEMA-Res, w której było wszystko co potrzebne w nowoczesnej architekturze oraz każdym komfortowym domu, który w założeniu inwestora ma być wygodnym miejscem do życia, a jednocześnie powodem do dumy. Zapraszamy do obejrzenia filmu, krótkiej kilkuminutowej relacji, w której prezentujemy targi i kilka naprawdę ciekawych konstrukcji okiennych, o których z pewnością będziemy jeszcze pisać w przyszłości.

Składane drzwi tarasowe firmy CENTOR ze zintegrowaną moskitierą i urządzeniami przeciwsłonecznymi robią wrażenie, czyż nie tak? Jeśli właściwości użytkowe takiej „harmonijki” dorównają nieprzeciętnej jakości wykonania, co jeszcze sprawdzimy, to popularne drzwi tarasowe HST znajdą godnego konkurenta. Mechanizm SOFT CLOSE domykający delikatnie skrzydło drzwi tarasowych HST zastosowany przez INTERNORM, to też ciekawe rozwiązanie albo roleta międzyszybowa zasilana modułem solarnym. Spore wrażenie, co jednak z filmu nie wynika, zrobił na nas sposób, w jaki dociera się w hali „Podpromie” do głównej ekspozycji targowej zachowując „kierunek zwiedzania” zaproponowany przez organizatorów. Kluczenie po labiryncie podziemnych korytarzy wypełnionych stoiskami, sprzętem i ludźmi, to niecodzienne i trochę klaustrofobiczne doświadczenie, jeśli wziąć pod uwagę inne imprezy targowe. Nie mniej warto to zrobić, bo targi EXPO DOM mają swój urok i dynamikę.

OKNOTEST.PL

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?